سوالات متداول

پیش از ثبت سفارش و یا طرح مشکلات احتمالی ما بعضی از سوالات و مشکلاتی که ممکن است برای شما به وجود بیاید را شناسایی کرده ایم و به آن ها در این صفحه پاسخ داده ایم. لطفا قبل از طرح سوالات و مشکلات خود این صفحه را مطالعه کنید، اگر پاسخ خود را در این صفحه نیافتید، می توانید از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان دکتر ماساژ در ارتباط باشید.

شما در وبسایت دکتر ماساژ میتوانید به راحتی نوع ماساژ.محل ماساژ.روز دلخواه و ساعت مورد نظر خود را انتخاب کنید بعد از رزرو جلسه در ساعت مقرر شما. بالاترین کیفیت خدمات ماساژ را با احترام به شما ارائه مینماییم.

خیر دکتر ماساژ بر اساس تعهدات اخلاقی و حرفه ای فعالیت میکند و تابع قوانین جاری کشور میباشد بنابراین برای بانوان صرفا ماسور خانم و برای اقایان ماسور مرد به ارائه خدمات میپردازد.

تغییرات غیرمنتظره ای ممکن است اتفاق بیفتد.در صورت هرگونه سوال یا نیاز به تغییر زمان یا کنسل نمودن سفارش میتوانید با پشتیبانی دکتر ماساژ تماس حاصل فرمایید. شماره پشتیبانی دکتر ماساژ:

به سادگی میتوانید سفارش بدهید.ابتدا به بخش ثبت نام بروید.و فرم را تکمیل کنید و ثبت نام نمایید.سپس به بخش سفارش ماساژ وارد شوید نوع ماساژ خود را انتخاب بکنید سپس با نام کاربری و رمز ورود که در مرحله ثبت نام ثبت گردید وارد شوید.سپس جنسیت خود را انتخاب میکنید و ساعت و روز را طبق مراحل تعیین کنید.سپس نشانی خود را ثبت نمایید و به مرحله پرداخت بروید.پس از پرداخت پیام تایید سفارش به ایمیل و شماره تماس شما ارسال میشود. در صورت هرگونه سوال با پشتیبانی دکتر ماساژ تماس حاصل فرمایید. شماره پشتیبانی دکتر ماساژ:

بهتر است بلافاصله قبل از ماساژ از نوشیدن الکل خودداری کنید و همچنین از نوشیدن قهوه خودداری کنید و سعی کنید ماساژ را با شکم پر انجام ندهید ، حداقل دو ساعت صبر کنید.

شما آلرژی دارید.

خانم های باردار

بیماران سرطانی

شما اخیراً تحت عمل جراحی قرار گرفته اید.

شما در 24 ساعت گذشته دارو یا الکل مصرف کرده اید.

شما دارای شرایط پزشکی یا آسیب هایی هستید که ممکن است ماساژ شما را تحت تأثیر قرار دهد.

اگر کاملاً مطمئن نیستید ، لطفاً قبل از رزرو با پزشک خود مشورت کنید.

هنگام در نظر گرفتن ماساژ ، به یاد داشته باشید که همه چیز مربوط به شما و نیازهای شما است. حالا به چه چیزی احتیاج دارید؟

هر زمان که احساس کردید به آن احتیاج دارید میتوانید ماساژ بگیرید ماساژ فواید زیادی دارد. ماساژ به شما کمک می کند تا استرس را از بین ببرید و درد های عضلانی را بهبود ببخشید. وقتی می پرسید هر چند وقت یکبار باید ماساژ دهید ، واقعاً باید چند سوال از خود بپرسید.

اول ، شما در نظر بگیرید چه چیزی از ماساژ  میخواهید؟ 

آیا نیاز به ریلکسیشن دارید؟ زیرا به دلیل مزایای اثبات شده سلامتی، ماساژ باعث از بین رفتن استرس و آرامش ذهنی میشود.

آیا خستگی عضلانی دارید؟. آیا درد مزمن دارید؟

 اگر چنین است ، ماساژ می تواند راه حل مناسبی باشد! باید در نظر داشته باشید که به چه نوع ماساژ نیز نیاز دارید. هر ماساژ درمانی سبک متفاوتی دارد و ممکن است بخواهید مرتباً با استفاده از تکنیک های مختلف ماساژ برنامه ریزی کنید.

ماساژ کاملاً مربوط به شما و نیازهای شما است ، بنابراین انجام کمی تکالیف و یافتن تناسب مناسب برای نیازهای شما بسیار مهم است. اگر از نظر مالی در برنامه تان به مشکل میخورید، سعی کنید زمان ملاقات های ماساژ خود را حداقل برای یک بار در ماه تنظیم کنید (زیرا سلامتی شما از همه چیز مهمتر است)، ولی یک بار در هفته حتی بهتر است.   از بین بردن استرس و مزایای طولانی مدت سلامتی ، زندگی رضایت بخشی بیشتری به شما می بخشد. ماساژ مکرر باعث می شود عضلات شما نرم و شاداب شوند ، این امر به درد عضلانی و استرس کمک می کند. جلسات یک بار در هفته بیشترین سود را برای استرس و ریلکس کردن عضلات به شما می دهد. می توانید بازدیدهای خود را ماهیانه یک بار انجام دهید ، اما این باعث می شود عضلات زمان بیشتری برای بازگشت به رفتارهای قبلی خود داشته باشند و سپس باید با جلسات هفتگی کار خود را شروع کنید تا حالت آرامش یافته به بافت بازگردد.

اگر درد مزمن دارید ، ممکن است ماساژهای مکرر دیگری لازم باشد. فواید شل شدن عضلات و از بین بردن تنش روی اعصاب برای سلامتی کاملاً اثبات شده است و برای کسانی که درد مزمن دارند این یک نجات دهنده زندگی است. باید به یاد داشته باشید که به بدن خود گوش دهید ، و هنگامی که احساس سفتی و درد می کنید ممکن است زمان ماساژ فرا برسد. از آنجا که انواع مختلفی از ماساژ برای انتخاب وجود دارد ، شما می توانید تکنیک مناسبی را برای بهتر شدن احساس خود پیدا کنی

سعی کنید ماساژ را به عنوان لایف استایل زندگیتان در برنامه خود قرار دهید.مطمئن باشید ارزش این را دارد که برای سلامتی و آرامش خود وقت بگزارید.

اگر نمیدانید چه ماساژی انتخاب کنید با شماره پشتیبانی دکتر ماساژ تماس بگیرید.شماره تماس:

معمولاً بهتر است چشم خود را ببندید ، دراز بکشید و در ماساژ آرام باشید. اما این به شما بستگی دارد. اگر احساس سرما یا گرما می کنید ، دردی را احساس می کنید یا می خواهید ماساژ به هر طریقی تغییر کند ، یا نیاز دارید با کسی صحبت کنید.حتماً صحبت کنید. ماساژ به منظور ایجاد احساس بهتر است.من دوستدارم شما صحبت کنید تا اینکه صحبت نکنید و آخر جلسه احساس خوبی نداشته باشید.

لطفاً نگران ناراحتی ماساژدهنده خود نباشید – فقط فوراً او را در جریان بگذارید و من از شنیدن چگونگی تنظیم فشار به بهترین وجه برای تنظیمات شخصی شما بسیار خوشحال میشوم. همه متفاوت هستند و ممکن است فشارها و سبکهای مختلف را در زمانهای مختلف ترجیح دهند.

مشکلی نیست فقط کافی است برای ما یک ایمیل ارسال کنید به ادرس:   

drmassageee@GMAIL.COM

یا با شماره تلفن پشتیبانی تماس بگیرید:

05137654321